Afyon’da Yatak Odasındaki Dehşet Anlarının Görüntüsü Ortaya Çıktı! Gece 2’de Bıçakla Odaya Böyle Daldı Afyon’da Yatak Odasındaki Dehşet Anlarının Görüntüsü Ortaya Çıktı! Gece 2’de Bıçakla Odaya Böyle Daldı

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 17 Mayıs tarihinde asansörün bakımlarını yapan 42 yaşındaki Halil Çınar’ın başına asansöden kopan bir parça isabet etti. Hastanede hemen ameliyata alınan Çınar, ne yazık ki kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Eşini kaybeden Fadime Çınar, duygularını Afyon Postası’na anlattı. Eşinin 15 yaşından bu yana asansör sektöründe ustalık yaptığını söyleyen acılı eş, bu kazada suçluların cezalandırılmasını istiyor.  Çınar’ın açıklamaları şöyle: 

“Eşimin orada kalbinin durduğunu söylüyorlar”

“Eşim 15 yaşından bu yana asansör ustası olarak çalışırdı. Devlet Hastanesi’nin işini alan firma eşimi çağırıyor. Kendisi ücret karşılığı yardıma gidiyor. Hastane 2 günde bitireceksiniz diye acele ettirmiş. İlk gün çalışıyorlar. Sabah başlayıp gece 22.30’da geldi ilk gün. İkinci gün gece yarısına kadar çalışacağız demiş. Çalışıyorlarmış, akşam yemeğini yemişler. Saat 19 gibi olay meydana gelmiş. Bir halat varmış, eşim aşağıdan çekiyor yukarıdan da onu vidalayan iki kişi varmış. O esnada yukarıdan bir şey düşüyor, ama ne düşüyor bilmiyoruz. Demir parçası düştü diyorlar. Eşimin orada kalbinin durduğunu söylüyorlar. 

“Doktor bana durumunun kritik olduğunu söyledi”

Acildeki ekipler geliyor hemen ameliyata alıyorlar. Ameliyatın iyi geçtiğini söylüyorlar, bacağında kaburgasında kırık var diyorlar. Ben şehir dışındaydım, ertesi gün geldim, ben kendisini yoğun bakımda gördüm. Kendisinde değildi. Oradakiler doktor seninle görüşecek dediler, doktor bana durumunun kritik olduğunu söyledi. Seni bekledik, söylemek için dedi. Kafasının hamur gibi olduğunu söyledi. 

“Kimin ihmali varsa cezası kesilsin, Başka bir insanın canı yanmasın”

Benim iki kızım var. 23 ve 19 yaşlarındalar… Onlar için çalışıyorduk. Bir tanesini nişanladık. Düğününü yapacaktık. Kim suçlu ise kimin ihmali var ise onun cezalandırılmasını istiyorum. Başka bir insanın canı yanmasın. Güvenlik tedbirleri alınsın” >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi. 

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.