Afyonkarahisar’ın Fatih Mahallesi’nde bir evin bahçe katında yer alan kanepe alev aldı. Alevler hızla büyüyerek evin üst katlarındaki cam balkonlu dairenin duvarlarına kadar sıçradı. Yangın, mahalle sakinleri arasında büyük paniğe neden oldu.

İtfaiye Ekipleri Hızla Müdahale Etti

Yangının ihbarını saat 16:00'da alan itfaiye ekipleri, sadece 5 dakika içinde olay yerine ulaştı. Hızlı ve etkili müdahale sonucunda yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi, yangının daha fazla büyümesini ve yayılmasını önledi.

Whatsapp Image 2024 06 21 At 16.25.20

Yangının Nedeni Araştırılıyor

Yangının çıkış nedeni henüz bilinmiyor. Yetkililer, yangının çıkış sebebini belirlemek için kapsamlı bir araştırma başlattı. Yangının söndürülmesiyle birlikte mahalle sakinleri rahat bir nefes aldı. Yangında can kaybı yaşanmaması, en büyük teselli oldu. Evin hasar gören bölümleri ise onarım için incelemeye alındı.

Mahalle Sakinleri Rahat Bir Nefes Aldı

Fatih Mahallesi sakinleri, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi sayesinde yangının kontrol altına alınmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Yetkililer, yangınların önlenmesi için vatandaşları dikkatli olmaya çağırdı.

Afyon’da araç şarampole uçtu: 4 Kişi yaralandı Afyon’da araç şarampole uçtu: 4 Kişi yaralandı

Muhabir: Hanım Sündük