27-28-29 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenen turnuvaya Süper Lig takımlarından olan Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinden takımlar katılım gösterdi. 

Afyon’da böyle tesisiniz olduğu için çok şanslısınız 

Eksportif sahibi ve organizatörü Emre Akgün turnuva hakkında şunları ifade etti; 

"Öncelikle kapılarını açtığı için belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Afyon'da böyle bir tesisiniz olduğu için çok şanslısınız. Türkiye'nin hiçbir yerinde böyle bir tesis yok. Yaklaşık bin700 sporcu 6 bin aile konaklıyor. Otellerinizde neredeyse boş yer kalmadı. Türkiye’nin her yerinden takım var. Mardin'den var, Rize’den var, Artvin’den var, Antalya’dan var bütün yaş gruplarından var bu şekilde devam ediyor. Yarın finallerimiz var herkesi bekleriz."

Afyonspor’un kaç paraya ihtiyacı var? Bu sorunun yanıtı belli oldu... Afyonspor’un kaç paraya ihtiyacı var? Bu sorunun yanıtı belli oldu...

Kocatepe Spor Kompleksi’nde gerçekleşen turnuvada mikrofon uzattığımız minik futbolcular mutluluklarını dile getirerek turnuvadan keyif aldıklarını ve çok eğlendiklerini ifade ettiler. Aynı zamanda ailelere de mikrofon uzattığımızda ise onlar da çocuklarını spora yönlendirmek istediklerini, bu tarz organizasyonların sürekli hale gelmesi gerektiğini ifade ettiler. 

Turnuva 29 Ekim günü sona erecek ve kazanan takımlar belli olacak 

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi