Afyonkarahisar kent merkezinde faaliyet gösteren bir erkek kuaförü, işletmesinin kapılarını kaçak olan Suriyelilere kapattı.

İşletme sahibi dükkanının camına "Kaçak Suriyeliler giremez" yazısı asarak işletmesinde kaçak olan Suriyelilere hizmet vermeyeceğini söyledi.

Whatsapp Image 2024 05 29 At 13.51.33 (1)

Konuyla ilgili açıklama yapan Zafer Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Ebiş şunları söyledi:

"Afyonkarahisar Merkez Kocatepe Mahallesi'nde mesleğini icra eden Can Erkek Kuaförü sahibi Ömer Can Arısoy bana ulaştı. Taşkın Erkek Kuaförü gibi kendisinin de kaçak ve sığınmacılara tepkili olduğunu, bu yüzden dükkanının camına 'Kaçak Suriyelilerin Girmesi Yasaktır' yazısını astığını belirtti. Afyonkarahisar esnafının, sığınmacı ve kaçakların ülkemiz için gerçek bir tehdit oluşturduğunu yavaş yavaş kavramasından memnuniyet duyuyoruz.

"Diğer esnafları da önlem almaya davet ediyoruz"

Afyonkarahisar'daki diğer tüm işletme sahiplerini de, hem şehrimizin hem de ülkemizin güvenliği için benzer önlemler almaya davet ediyoruz. Afyonkarahisar esnafımızın kaçak yabancı uyruklulara karşı almış oldukları tutumu sonuna kadar destekliyoruz."

Kırıkkale'de çıkan yangında 4 baraka ve 1 otomobil kullanılamaz hale geldi Kırıkkale'de çıkan yangında 4 baraka ve 1 otomobil kullanılamaz hale geldi

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş