MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni Azgın Belediye Başkanı Kılınçarslan'ı ziyaret etti MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni Azgın Belediye Başkanı Kılınçarslan'ı ziyaret etti

Havaların ısınması ile birlikte zemin iyileştirme, yol bakım ve asfalt kaplama çalışmaları başladı. İGM Başkanı Mehmet Siper, Işıklar eski köy yolunda yeni başlayan çalışmasını yerinde inceledi. 

Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.02.37

İGM Başkanı Siper incelemelerde bulundu

Hava şartlarının asfalt serim için uygun hale gelmesiyle başlayan asfalt sezonunda, Köylerde çalışmalar başladı. Zemin iyileştirme, yol bakım ve onarım ile birlikte asfalt kaplama çalışmalarının yapıldığı köylerde inceleme yapan Başkan Siper, Işıklar kasabasında yapılan çalışmaları yerinde gördü. Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Faik Karakoç’dan yapılan asfalt çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vatandaşların yaşam standartlarını arttırmak için Afyonkarahisar İl Özel İdaresi olarak çalışmalara devam edileceğini belirten Siper, “2024 yılı asfalt sezonunun kazasız belasız bir sezon olmasını temenni ediyor, yol çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.02.36

Merkez Işıklar Kasabası eski köy yolunda gerçekleşen açılış programına İGM Başkanı Mehmet Siper, 13. Dönem İGM Başkanı Burhanettin Çoban, Işıklar Belediye Başkanı Murat Karamoço, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Ziya Bilim,  İGM Üyesi Ömer Dayı, 13 Dönem İGM Üyesi Hasan Hüseyin Düşgün Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Faik Karakoç katıldı.

Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.02.38 (1)

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek