Turnuva, genç yeteneklerin badminton sporuna olan ilgisini artırmak ve onları desteklemek amacıyla düzenlendi. Çekişmeli geçen müsabakaların ardından dereceye giren sporcular, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen'in elinden ödüllerini aldı. Müdür Erşen, sporcuların başarılarını tebrik ederken, organizasyonun önemine ve sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerine vurgu yaptı.

Whatsapp Image 2024 06 11 At 14.04.08 (1)

Ödül töreninde konuşan Erşen, "Bu tür organizasyonlar, gençlerimizin sporla tanışmaları ve kendilerini geliştirmeleri açısından büyük önem taşıyor. Burada sergilenen performans, ilimizin badminton sporunda ne kadar yetenekli gençlere sahip olduğunu gösteriyor. Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Gençlik Kampları Ulusal Kamp Dönemi başvuru tarihi uzatıldı! Gençlik Kampları Ulusal Kamp Dönemi başvuru tarihi uzatıldı!

ANALİG Seçmesi ve Yaza Merhaba Badminton Turnuvası, genç yeteneklerin keşfedilmesi ve desteklenmesi amacıyla her yıl düzenleniyor. Turnuva, sporcuların kendilerini gösterebilmeleri ve daha büyük turnuvalara hazırlanabilmeleri için önemli bir fırsat sunuyor.

Muhabir: Kudret Kuş