Afyonkarahisar’ın Çayırbağ Beldesi’nde bulunan akaryakıt istasyonda ilginç bir olay meydana geldi. Olay sabah saat 9’da yaşandı. Hayvan Pazarı yakınlarında bulunan akaryakıt istasyonunda pompacı olarak çalışan 44 yaşındaki M.D., market kapısından çıkarak sigara yaktı. O esnada husumetlisi olduğu iddia edilen 38 yaşındaki L.Ö. adlı kamyonet sürücüsü pompacı olarak çalışan kişiye çarparak istasyonun market bölümüne daldı. Yere düşen plakayı eline alan pompacı, kendisine çarpan sürücünün elindeki demiri fark ederek kendisini savunmaya çalıştı. 

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.05.55

Afyon'da polis bir evi bastı: Ekipler adeta şok geçirdi Afyon'da polis bir evi bastı: Ekipler adeta şok geçirdi

Sol Dizinden Yaralandı

O esnada çevredeki vatandaşlar da kavgayı ayırmaya çalıştı. Çarpılan pompacının sendeleyerek çevredeki vatandaşların yardımı ile oradan uzaklaştırıldığı güvenlik kameralarına yansıdı.M.D.’nin sol dizinden yaralandığı, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’ne tedavi altına alındığı öğrenildi. 

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.02.25

Soruşturma Başlatıldı

Akaryakıt istasyonunun market bölümünün camları kırılırken, kapısının ise kullanılmaz hale gelerek maddi hasarın oluştuğu öğrenildi.  Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

>>Kudret Kuş’un Haberi

Editör: Kudret Kuş