Afyon AFAD Müdürü Atila Altunbulak: Depremde 12 yaşındaki bir çocuk kendini yaraladı Afyon AFAD Müdürü Atila Altunbulak: Depremde 12 yaşındaki bir çocuk kendini yaraladı

Afyonkarahisar'ın Güvenevler Mahallesi'nde Türk İş Konutları bölgesinde bulunan ağaçlık alanda gündüz vakti fuhuş, alkol gibi hadiselerin yaşandığını belirten vatandaşlar duruma tepki göstererek belediyeden bu alanın park yapılmasını talep etti. Halk, bölgede yeterli aydınlatmanında olmadığını söyleyerek gece karanlıkta çocuk ve kadınların evlerine gelmekte zorlandığını söyledi.

“Kadınlarımız, Çocuklarımız Gelip Geçemiyor”

Türk İş Konutları’nn Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Gündoğdu, konuyla ilgili Afyon Postası’na yaptığı açıklamada şunları söyledi: Güvenevler Mahallesi’ndeki Türk İş Konutları’nda Fatih Caddesi’nden Park Afyon’a kadar olan caddede gece olduğu zaman kadınlarımız, çocuklarımız gelip geçemiyor. Burası çok karanlık. Aydınlanmasını istiyoruz.  

Whatsapp Image 2024 07 08 At 23.55.34

“Fuhuş Gibi Şeyler Oluyor”

Bunun yanında gece bu bölgede uygunsuz insanlar oluyor. Gelip geçemiyorlar. Burada fuhuş gibi şeyler oluyor. Mezbelelik alanlar var. Burası park alanı diyorlar. Buranın park olmasını istiyoruz. 

Whatsapp Image 2024 07 08 At 23.55.31

“Nakliyecilerin Buradan Kalkmasını İstiyoruz”

Bunun yanında burada nakliyeciler var. Nakliyecilerin buradan kalkmasını istiyoruz. Çünkü aileler balkona çıkıp çamaşır asamıyor. Onlar karşı tarafa oturuyor. 

Whatsapp Image 2024 07 08 At 23.55.33

Kaynak: Esma Azbay'ın Özel Haberi.