Afyon’da Kurbanlık Hayvan Kasaptan Firar Edip Askeri Havalimanı’na Doğru Kaçtı! Afyon’da Kurbanlık Hayvan Kasaptan Firar Edip Askeri Havalimanı’na Doğru Kaçtı!

Afyonkarahisar’ın Kayıhan Beldesi'nde yaşayan bir vatandaş, Afyon Postası WhatsApp ihbar hattına yazdı: "Her sabah kalkıyorum, sular yok. Tuvalete giremiyorum. Elimi yüzümü yıkayamıyorum. Hayvanlarım susuz. 2 gündür susuzluk devam ediyor. Daha önce kesilmeyen sular neden kesiliyor? Bunun hesabını kim verecek?" ifadeleriyle su kesintisinden duyduğu mağduriyeti dile getirdi.

Olay Sosyal Medyada Geniş Yer Buldu: Millet Tuvalete Girmeye Korkar Oldu

Öte yandan su kesintisi ile ilgili vatandaşlar sosyal medya üzerinden tartışmaya başladı. Bir vatandaşın yazdığı, şu sözler dikkat çekti: “Millet tuvalete girmeye korkar oldu. Sabahtan beri 15 litre su taşıdım. Ne olacak bu hal? Şişelerin izi üzerime çıktı. Taş devrine döndük. Su bulunca havalara uçuyoruz. Akan bir tane çeşme buldum isteyenlere konum atabilirim” 

Yetkililerden Açıklama Bekleniyor

Vatandaşlar, su kesintisi nedeniyle günlük yaşamlarının ciddi şekilde etkilendiğini belirterek, yetkililerden acil bir açıklama ve çözüm bekliyor. 

Muhabir: Kudret Kuş'un Haberit