Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu salonunda gerçekleşen kongreye 185 üyenin 122'sinin  oylarını alan mevcut Başkan Mustafa Keser 3 yıl süreyle 6'ncı kez başkan seçildi.  Divan Başkanığını Erol Bahadır'ın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Daha sonra 3 yıllık faaliyet raporu, gelir gider ve denetim kurulu raporları okunarak tek tek oylanarak kabul edildi.

ONURSAL BAŞKAN OLDULAR

Genel kurulda konuşan TÜFAD Başkanı Mustafa Keser, "Derneğimizin kurucuları arasında yer alan ve Afyon futbol tarihine uzun yıllar hizmet eden iki değerli büyüğümüz Ağah Bıyıkoğlu ile İbrahim Eşit hocamızı derneğimizin Onursal Başkanı olmalarını biz değerli üyelerimize teklif ediyorum" dedi.

Tüm üyeler Başkan Kserer'in bu önerisinin yerinde olduğunu belirterek her iki değerli futbol antrenörünün derneğin onursal Başkanları olmalarını oy birliği ile kabül ettiler.

Afyonkarahisar'da Oyun Alanında Yılan Paniği Afyonkarahisar'da Oyun Alanında Yılan Paniği

Whatsapp Image 2024 06 12 At 15.02.07

2011'den Beri Başkan

Tek liste ile yapılan seçimde yeniden başkan seçilen Mustafa Keser,  kendisini bu göreve 6'ncı defa seçen üyelere hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında; "Şahsıma ve yönetim kurulu üyelerime duyulan  güveniniz için teşekkür ediyorum. Sizleri en iyi biçimde temsil etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Afyonda futbolun gelişmesinde büyük emekleri olan tüm antrenör arkadaşlarıma bundan sonrakı çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. Kongre sonrasında toplu hatıra fotoğrafı çekinildi.

Whatsapp Image 2024 06 12 At 15.02.08

LİSTEDE KİMLER VAR

Yapılan seçimde yönetim kurulu üyeliklerine Mustafa Keser, Efraim Zengin, Murat Çekiç, Mehmet Uysal, Fatih Karataş, Uğur İnam, Halil Akbulut, İsmail Badak, İbrahim Pişkin, Avni Azgın, Servet Şenel, Hüseyin Zınğıldak. Veysel Delgıç, İlhami Özkır ve Erdal Pamuk seçilirken, Denetim Kurulu üyeliklerine Şemsi Er, İsmail Aktürk ve Mustafa Yılmaz  seçildiler. Üst Kurul delegeliklerine ise Musa Sert, Yener Güney, Ahmet Sarlık, Ufuk Seçer, Lokman Ünlü ve Erol Bahadır seçildiler.

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek