Aylık 500 bine yakın ziyaretçi sayısı ile Afyon Postası 2 yılı geride bıraktı. Afyon'un en güncel, en doğru ve en güvenilir internet gazetesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Afyon Postası, kısa zamanda tüm şehrin gazetesi oldu. Afyon Postası'nın Sahibi Nail Azbay, yazdığı köşe yazısıyla gazetenin bağımsızlık kimliğinden ödün vermeden yayın hayatını sürdüreceğini ifade etti. 

GÖRÜNTÜLÜ YAYINCILIĞA BAŞLIYORUZ

Azbay, doğru ve onurlu bir yayıncılık anlayışı ile hareket edeceklerini ifade ederek bu noktada yeni yatırımları yakın zamanda hayata sokacaklarını söyledi. Azbay; "Afyon Postası olarak yatırımlarımız devam edecek. Dijital dönüşümün getirdiği her imkandan faydalanacağız. Yakın zamanda şehrin yayıncılık hayatına yeni bir soluk kazandıracağımız yatırımları tek tek hayata geçireceğiz. Bu yatırımlardan bir tanesi görüntü yayıncılığı olacak. Gerçekleştireceğiz görüntü yayıncılığı yatırımlarımızla bu alanda önemli programlara imza atacağız. Siyaset, sanat, spor, kültür ve daha pek çok yayınlarımızla yakın zamanda görüntü yayıncılığımıza başlayacağız. Aynı anda Youtube, Facebook, Twitter ve İnstagram üzerinden yayınlarımızı takipçilerimize ulaştıracağız.  Bu alanda gündemi belirleyen bir mecra olacağız."

AKILLI TELEFONLARDA OLACAĞIZ

Azbay, son bir 8 ayda yapılan yatırımlardan da bahsederek, yakın zamanda akıllı telefonlarda yer alacak bir uygulamadan bahsetti. Azbay: "Afyon Postası olarak akıllı telefonlarda yer alacağız. Şu anda Android yazılımlı telefonlar için uygulamız çıktı. Google Play üzerinden bu uygulama indirilebilir. Şimdi ise İOS yazılımlı yani İphone marka telefonlar için yazılımımız çıkacak. Bu yazılımlarla Afyon'da olan biten herşeyi anında halka sunacağız. Önemli bir gelişme olduğunda telefona anında bildirim düşecek." dedi

GÜCÜMÜZ BAĞIMSIZLIĞIMIZ...

Azbay köşe yazısında gazetenin yayıncılık ilkelerini şöyle sıraladı: 

Afyon Postası olarak gücümüzü bağımsızlığımızdan alacağız.

Onun yada bunun gazetesi hiç bir zaman olmayacağız. 

Kimseye yalakalık yapmayacağız.

Yalakalık yapana cesurca yalakasın diyeceğiz. 

Onurlu ve namuslu gazetecilik yapacağız.

Haksızlık yapana karşı cesurca söveceğiz.

Köpeklik yapana köpeksin diyeceğiz.

Efendileri red edeceğiz. 

Savaşçı ve muhalif bir ruhla kalemimize sarılacağız. 

Yeni bir ruh ortaya koyacağız. 

Korkmadan eleştireceğiz. 

Sorgulayacağız.

Düşüneceğiz. 

Fikrimizi özgürce beyan edeceğiz. 

Milli ve manevi değerlerimizin yanında saf tutacağız. 

Şehrimiz, memleketimiz hakkında dertlendiğimiz konuları eğip bükmeden haykıracağız. 

Gücümüzü halktan alacağız. 

Kısacası namuslu gazetecilik yapacağız. 

Bu sesin gür çıkmasını isteyen herkesi bu dijital gazeteye sahip çıkmaya davet ediyorum.

Unutmayın! Afyon Postası sizin sesiniz olacak. 

Kendi sesinizin kısılmasına müsade etmeyin!