Vatandaş soruyor: Bu yol Afyon Belediyesi’nin mi Erkmen Belediyesi’nin mi?  Vatandaş soruyor: Bu yol Afyon Belediyesi’nin mi Erkmen Belediyesi’nin mi? 

1980 yılında mezun olduktan 43 yıl sonra, 2021'de tarihî okullarında 100'ün üzerinde öğrenci ve dönemin öğretmenleriyle ilk kez toplanan bu mezunlar, heyecanla tekrar bir araya geldi. Side'de dört günlük bir programla eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Emekli Albay Herkesi Tek Tek Buldu

Grubun bir araya getiren Emekli Kurmay Albay ve çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan Selami Tütüncüoğlu, sosyal medyada mezunları ve dönemin öğretmenlerini tek tek buldu. WhatsApp ve Facebook grupları oluşturarak, onları 40 yıl sonra bir araya getirdi ve zaman zaman sosyal etkinlikler planladı. 

WhatsApp Image 2023-10-25 at 16.48.44-2

“Saf Ve Temiz Duygularla Dolu Anılarımızı Tekrar Yaşadık”

Tütüncüoğlu, "Sonu 0 ve 5 ile biten yıllarda Afyon Lisesi'nde, diğer yıllarda ise farklı mekanlarda her yıl çeşitli etkinliklerle bir araya gelmeye karar verdik. Özellikle bir turizm şirketi işetmecisi olan Mehmet Adar kardeşim organizasyon konusunda en büyük destekçimiz. Bu toplantılarda, yıllar öncesine giderek kişiliğimizin oluşma dönemindeki saf ve temiz duygularla dolu anılarımızı tekrar yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim" dedi. >>Hilmi Üstündağ’ın haberi.