Afyon Dazkırı karıştı... Eski başkandan yeni başkana sert mesaj: "Şov yapma aklını başına al" Afyon Dazkırı karıştı... Eski başkandan yeni başkana sert mesaj: "Şov yapma aklını başına al"

Caner Peynirci, küçük yaşlardan itibaren tanıştığı CHP'nin kendisine birçok fırsat sunduğunu ve bu sayede Türkiye'nin dört bir yanında yoldaşlar edindiğini ifade etti. Şuhut İlçe Başkanlığı'ndaki her bir üyenin emeğinin çok fazla olduğunu vurguladı.

Teşekkür ve Minnet Dolu Sözler

Peynirci, 29 yaşında kendisini İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, İlçe Başkan Yardımcılığı, İl Başkan Yardımcılığı, İl Gençlik Kolları Başkanlığı, İlçe Başkanlığı ve Kurultay Delegeliği gibi görevlere layık gören tüm yoldaşlarına, büyüklerine ve kardeşlerine teşekkür etti. Özellikle Afyon siyasetinden kendisini Türkiye'nin dört bir yanına taşıyan ve önünü açan Yalçın Görgöz’e şükranlarını sundu.

Yeni Bir Mücadeleye Başlıyor

Peynirci, CHP’nin gençlik kollarında yetişen evlatları için mücadelenin asla bitmeyeceğini belirterek, yeni bir yola başladığını duyurdu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay’ın liderliğinde İzmir’de hizmet etmeye devam edeceğini açıkladı.

Görevinden İstifa Etti

Caner Peynirci, 18 Haziran 2024 günü CHP Şuhut İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurarak, memleketi için daha fazla mücadele edeceğini kamuoyuna saygılarıyla bildirdi. CHP Şuhut İlçe Başkanı Caner Peynirci, yeni bir mücadeleye başlamak üzere görevinden istifa ettiğini açıklayarak, gelecekteki çalışmalarında da partisinin ve memleketinin hizmetinde olacağını belirtti.

AK Partili Atilla Kaya: Utanmadan Bir De Liyakat Nutukları Atarlar

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya bu duruma tepki göstererek, “Özgür Özel'in Genel Başkan adaylığı için verdiği imzanın ödülünü almış. CHP Afyonkarahisar Şuhut İlçe Başkanı Caner Peynirci, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İZFAŞ'a Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış. Ali gider Veli gelir, kurdukları düzen asla değişmez dedik. Al birini vur ötekine, yok birbirlerinden farkları, zihniyet aynı dedik. CHP budur, asla değişmez! Utanmadan bir de liyakat nutukları atarlar. Görünen o ki, İzmir için kayıp bir beş yıl daha bizi bekliyor. İzmirliler hizmet beklerken, kentin kaynakları partizanlığa, parti içi çekişmelere harcanmaya devam edecek.” dedi. 

AK Partili Ethem Karahan: Pazarlık Usulü Atamaların Sonu Nereye Varacak Merak Konusu

AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan’da duruma tepki göstererek, Liyakatten ve adaletten dem vuran Chp yöneticileri söz konusu kendi kıyak atamaları olunca sus pus olmuş durumdalar. Şehirler değişse de zihniyet aynı. İzmir’den Afyonkarahisar’a, Afyonkarahisar’dan İzmir’e pazarlık usulü atamaların sonu nereye varacak merak konusu.” dedi. 

F Ikp S L L 400X400

Muhabir: Başak Nakilcioğlu