AFJET’in Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün gerçekleşti. Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın vekili olarak Fatih Topuz başkanlığında gerçekleşen toplantıda yeni yönetim belirlendi.  31 Mart seçimleri sonrasında gerçekleşen ilk toplantıda Mehmet Zeybek, Burhanettin Çoban, Hüseyin Karacak ve Şükrü Tunçbilek yönetimden ayrılmış oldu.  Belediyeden 3 İl Özel İdaresi’nden de 2 isim 9 kişilik yönetime dahil oldu. 

Whatsapp Image 2024 05 29 At 18.19.59

Burcu Köksal Başkan Vekili

Belediye Başkanı Burcu Köksal, AFJET’in Yönetim Kurulu Başkan Vekili oldu. Yine Belediye Başkan Yardımcısı olan Ömer Yıldız ve Belediye Meclis Üyesi Kemal Demirkırkan Yönetim Kurulu Üyesi olarak belediyeden AFJET Yönetimine dahil olan isimlerden oldu. 

'AK Parti'nin Afyon İl Başkanı Kim Olsun' Temayülü 'AK Parti'nin Afyon İl Başkanı Kim Olsun' Temayülü

Whatsapp Image 2024 05 29 At 18.19.47

İl Özel İdaresinden 2 isim yönetimde

İl Genel Meclisi Başkanı seçilen Mehmet Siper ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Ziya Bilim, AFJET’in yeni yönetiminde yer aldı. 

AFJET’in Yönetim Kurulu Şöyle Oluştu

Yeni Yönetim şu şekilde: Yönetim Kurulu Başkanı Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, Yönetim Kurulu Üyesi Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burcu Köksal, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Demirkırkan, Ömer Yıldız, Mehmet Siper, Osman Ziya Bilim, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, AFJET Genel Müdürü İsmail Kara…  

>>Nail Azbay’ın Özel Haberi.

Editör: Nail Azbay