AFJET Afyonspor'da yeni yönetimi oluşturmak amacıyla Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in katıldığı bir toplantı gerçekleşti. Toplantıda Kulübün Yeni Başkanı Engin Gökdemir'de katıldı. 

TARAFTARIMIZ YENİ YÖNETİMİ İNANSIN

Toplantıyı değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "Kıymetli Valimiz ve şehrimizin değerli iş adamları ile yapmış olduğumuz toplantıda Afjet Afyonspor için yeni yönetim kurulunu oluşturarak çalışmalara başladık. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; maddi manevi Afyonspor'umuzun bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olacağız. Afyon’da yaşayan, mor-beyaz tutkusu olan iyi günde kötü günde takımımıza destek veren kıymetli taraftarlarımızdan bundan önce olduğu gibi bundan sonra takımımıza ve oluşturduğumuz yeni yönetimimize inanmalarını, güvenmelerini bekliyoruz. Hep birlikte daha iyi Afyonspor için ele ele, gönül gönüle vererek yeni zaferlere ulaşacağız" dedi

ORTAK SEVDAMIZ MOR BEYAZ

Başkan Zeybek, ortak sevdemız mor beyaz diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü: "Geldiği ilk günden itibaren bu yolda elini taşın altına koyan başta Sayın Valimize ve bütün Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Kulüp Başkanımız Engin Gökdemir ve yeni yönetim kurulumuzda görev alacak bütün arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Ortak sevdamız bir kırmızı-beyaz birde mor-beyazdır..."